Veronie;* » Profile.

chybí název článku.

22. října 2010 v 22:45 | Veronie.
A jde se spát. Unavená jako prase, vyčerpaná, vyždímaná. Nemám žádné nápady už jak udělat nějakou grafiku, jediné co bych svedla,tak by byl asi retouch, ale v mém stavu tady za chvíli usnu. Včera jsem nemohla moc zaspat. Nešlo mi to, furt jsem si přelehávala a nevím co všechno.Snad si dneska lehnu a budu spinkat jako malé dítě.
Vidím, že už tady nikdo není, podle mýho skypu a icq- jsou všichni offline. Mám tak 5lidí, je to maras, jak pátek může lidi vyšťavit.

Pomalu ale jistě tady usínám. Ještě si musím uklidit trochu pokoj, ani nevím, kde mám ovladač od televize. Bolí mě zase břicho. V krku mě pálí a škrábe. Bože:/

Jdu dělat haji haji:DD Brou♥

u doktorky jsem jako doma.

22. října 2010 v 14:50
Jsem jeden velký bacil. Bacil angíny, kašle, zánětu žaludku a kdo ví čeho všeho ještě. Ráno jsem byla zase na krvi. Posílalo se to na nějaké testy ani nevím které. Doktorka- moje nejlepší kamarádka. Byla jsem tam dnes, předevčírem, pak nějak minulý týden.
V pondělí jí zase musím volat na výsledky, co vlastně opravdu mám.

Počítala jsem to. S dneškem i s víkendama chodíme do školy 51dnů. Z toho jsem byla 30dnů nemocná! Já mám zase prázdniny! Nic neumím. Kromě fyziky♥ Miluju fyziku.Ještě že
mám třídní fotku skoro před očima, ať vidím třídu aspoň na fotce. Hhh:/

Popravdě. Ani se mi tam nechce. Pojedu taky do ozdravovny. Bude to taková malá dovolená na horách. Bude tam škola. Myslím si, že tam se naučím víc než od osmičkyvím. SNAD!

Teď po grafické stránce- mám udělaný retouch a colorizaci. Celkem solidní mučení u toho. Colorizace se mi jednou vypla, jenže je lehká takže jsem se na to nevysrala!
Naučila jsem se taky nové věci v photoshopu. Jdu tvořit dál..

zdroj.
 
 

Reklama